VII Pływacki Festiwal Sprinterski Warszawianka

Za nami pierwsze zawody w sezonie 2023-2024. Oj działo się!
Na zawodach było praktycznie wszystko… transparenty, wuwuzele, grono wspaniałych kibiców, a nawet dwóch profesjonalnych fotografów.
Po bardzo ciężkim tygodniu treningów pojechaliśmy ,,zabawowo,, sprawdzić formę grupy S4, a tymczasem…
2 NOWE REKORDY FESTIWALU 9-letniej Zosi Lepy 😍
50 grzbietowym- 39.13 🌪️
50 motylkowym- 38.69 🌪️
Miażdżąca (9 sekundowa) przewaga naszej sztafety i zwycięstwo na dystansie 4x50zm w kategorii under-42 w składzie: Zosia Lepa, Szymon Piórek (40sek żabką na swojej zmianie), Karol Szpala i Natalia Lepa🥇
Nowy rekord klubu Szymona Piórka na 50 klasycznym, który od dziś wynosi 41.90 (po pięknej walce z klubowym kolegą Rafaelem). Dwóch najszybszych 11-letnich żabkarzy na festiwalu.

4 miejsce w statystyce medalowej‼️ 10 medali ‼️
5x🥇4x🥈1x🥉👌
Zofia Lepa 5-tą najlepszą zawodniczką Festiwalu spośród blisko 300 zawodniczek według skali Rudolpha.