Pierwszy Krok Pływacki – rocznik 2014

I Krok Pływacki rocznika 2014
 
Bardzo dobry występ zanotowali nasi najmłodsi podopieczni podczas wczorajszych zawodów.
Wygrywamy klasyfikację medalową z 4-ma złotymi medalami Zosi Lepy, która dominuje konkurencje dziewczynek tego rocznika wygrywając wszystkie cztery 50-tki‼️ oraz srebrem Neli Procek za żabkę🥈, która z zawodów na zawody eliminuje kolejne mankamenty techniczne i pływa coraz szybciej ‼️
Bardzo dobry debiut zaliczył Kevin Dudek, który pomimo odbycia zaledwie kilku treningów pod okiem trenera pokazał, że dynamika i szybkość to jego znaki rozpoznawcze. 6-te miejsce w debiucie na 50 kraulem (ponad 120 startujących chłopców w tej konkurencji‼️) wow!
Ogromne brawa należą się także pozostałym naszym debiutantom: Antkowi Okrzejskiemu i Eli Musiałowicz, którzy dali z siebie 200% i odnotowali pierwsze w życiu oficjalne rekordy życiowe 💦
Gratulacje dla reszty ekipy: Hani, Dominiki i Mateusza za walkę i emocje