Mistrzostwa Polski Aktorów w Pływaniu

Pod koniec marca nasz zawodnik, Jan Oskroba, wziął udział w Mistrzostwach Polski Aktorów w Pływaniu. Janek czasami staje się bliźniakiem Władkiem z serialu Klan. Na zawodach wystartował w kilku konkurencjach. Jak się okazało wśród aktorów też można znaleźć trenujących pływanie i wcale nie było łatwo!


Janek wypływał: 2 miejsce -100 klasycznym (1’34’’); 3 miejsce – 50 dowolnym (0’34’’) i jeszcze 3 miejsce za 100 dowolnym i 3 w sztafecie 4×25 dowolnym.


Na pewno nie wyniki ale propagowanie pływania na było najważniejsze na tej imprezie co jak widać na zdjęciach chyba się udało. Imprezę uświetnili, wręczając medale i nagrody, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Karol Strasburger, Jerzy Gruza i inne znane osobistości.

Poniżej link do relacji w internecie: http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/mistrzostwa-polski-aktorow-w-plywaniu-30-znanych-osob,3315459,gal,14669257,t,id,tm,zid.html