MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 I 13-LETNICH.

Po sukcesach Martyny Jabłońskiej i Angeliki Ćwil w juniorskich Mistrzostwach Polski nadspodziewanie dobrze wystąpili w swojej najważniejszej imprezie roku 12 i 13-latkowie z MKS Piaseczno. W sportowych rankingach  drużyn i indywidualnych startach pływacy MKS Piaseczno pną się w górę. Świadczą o tym wyniki uzyskane na pływalni „Podolanka” w Płocku przez nasze „sportowe nadzieje”.

W każdej konkurencji dzielnie walczyliśmy o zwycięstwa i medale z najsilniejszymi zespołami okręgu warszawsko-mazowieckiego. Ostatecznie zajęliśmy  drużynowo 3 lokatę z minimalną stratą 7 pkt. do drugiego zespołu. Uzyskany przez 12-latków wynik punktowy (10350pkt.) plasuje naszą drużynę w pierwszej „10” pływackich klubów w Polsce… czytaj więcej i więcej