Grand PRIX WMOZP II RUNDA – Rocznik 2011 Piaseczno!

Mija kolejny tydzień obfitujący w zmaganiach naszych młodych podopiecznych…
Tym razem na zawodach z rangi GP Mazowsza rywalizowali dzielni 12 i jeden dzielny 13 latek 😉💪
Nasi 12-letni reprezentanci mieli dodatkową motywację… Starty na swoim terenie- ukochanej pływalni GOSiR Piaseczno ‼️💥
Startując ,,na swoim,, zdobyliśmy łącznie 9 medali. Najcenniejszy kruszec na głowę założył Paweł Susabowski po zwycięskim wyścigu na dystansie 400 metrów stylem dowolnym. Do tego srebro na 200-tkę grzbietem. W tej samej konkurencji srebro zdobywa Maja Stankiewicz, a worek ze srebrnymi medalami zamykają Adaś Nitecki za 50 żabą oraz dwie sztafety: mieszana i chłopięca. Z brązami wracają do domu: Ola Suwara za 100 🦋 oraz multimedaliści Adam za 400 kraulem i Paweł Susabowski za 50 dowolnym.
Składy sztafet:
🥈4x50dow(mix):Ola, Maja, Grajek, Paweł
🥈4x100zm(m):Paweł, Grajek, Adam, Brunek.
Ogromne brawa dla wszystkich reprezentantów tego rocznika 😉
Dzień później dwa bardzo ładne starty zanotował Tymon Mrówka schodząc poniżej bariery 30 sek- 29.13 🥉na 50 kraulem oraz 50 żabką historycznie szybkie- 35.97 🥈
Oby tak dalej…