Grand Prix Puchar Polski w Łodzi 10-11.11.2018

W miniony weekend zawody z cyklu Grand Prix Puchar  Polski zostały rozegrane na nowoczesnej pływalni Politechniki Łódzkiej.

Dla naszych juniorek przygotowujących się do Zimowych Mistrzostw Polski  w grudniu , zawody w Łodzi były sprawdzianem dobrze obiecującym.

Martyna Jabłońska rocz. 2003 w wyścigu na 50 dowolnym uplasowała się na czwartym miejscu w kraju łamiąc barierę 26 sekund osiągając rezultat 25.75 (PB) 706pkt. Bardzo dobry start na 200dowolnym (2:05.14 – PB) i 100 dowolnym (57.68 – SB) pozwolił Martynie zdobyć  drugie miejsce w klasyfikacji  juniorek 15-letnich w stylu dowolnym. W wyścigu na 50 grzbietowym  również uplasowała się na 4 pozycji wśród najszybszych sprinterek stylu grzbietowego (29.65 PB). Czwarty z kolei rekord życiowy ustanowiła drugiego dnia zawodów w wyścigu na 50 motylkowym (28.73  PB) plasując się na 11 pozycji wśród pań.

Martyna Wróbel rocz.2003 pobiła rekord życiowy na 50 grzbietowym (32.19 PB) 507pkt.

Zofia Har rocz.2004 popłynęła najszybciej w sezonie na 100 klasycznym (1:18.60 SB) 499pkt.

Gratulujemy wyników i masy wyczerpujących treningów !

Kolejny sprawdzian dla juniorek w Poznaniu  24-25 listopada(Grand Prix) i zostaje już tylko  pięć  tygodni do Zimowych Mistrzostw Polski  14-16 grudnia (po zmianie w tym roku formuły rozgrywania Zimowych  Mistrzostw Polski , które odbywały się w  marcu).